01 października 2020 09:52 | Aktualności

Ślubowania Klas Pierwszych

30 września odbyła się kameralna uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. Jedynie w obecności Dyrekcji Szkoły oraz pocztu sztandarowego, klasy pierwsze wraz z wychowawcami pojedynczo, o wyznaczonej godzinie, na tle pięknej dekoracji recytowały „Katechizm polskiego dziecka”, śpiewały oraz przyrzekały uczyć się pilnie, szanować kolegów i pracowników szkoły. Dzieciom wręczono pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne. Panie Dyrektor gratulowały pierwszakom wspaniałej postawy i pięknego wykonania hymnu szkolnego. Rodzice dostaną dokumentację fotograficzną tej imprezy.

Ślubowanie