| | | AAA
w Chmielniku

07 lutego 2020 19:53 | Aktualności

DIECEZJALNY ZJAZD KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH W MIECHOWIE

25 stycznia uczniowie z Ogniska Misyjnego, którzy kolędowali dla dzieci z Amazonii, pojechali do parafii Grobu Bożego w Miechowie na diecezjalne spotkanie a zarazem dziękczynienie Kolędników Misyjnych. Poznali historię parafii w Miechowie, spotkali się z misjonarzem z Peru ks. Grzegorzem Pańczykiem i przedstawicielami PDMD z Warszawy. Wspólnie modlili się podczas  mszy św. pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego.