| | | AAA
w Chmielniku

30 stycznia 2020 19:18 | Aktualności

Bezpieczne ferie – prelekcja Straży Miejskiej

Na spotkanie z uczniami oddziałów przedszkolnych i klas I-III zostali zaproszeni funkcjonariusze Straży Miejskiej w Chmielniku. W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi odbyła się prelekcja pod hasłem „Bezpieczne ferie”. Dzieci mogły posłuchać o zachowaniu podczas zabaw na dworze, także o wchodzeniu za zamarznięte zbiorniki wodne, jak również o zasadach bezpieczeństwa, kiedy zostają w domu. Strażnicy uczulili dzieci na sytuacje kontaktu z bezpańskimi zwierzętami oraz przypomnieli im zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym z ich udziałem. Na zakończenie pogadanki uczniowie mogli z bliska obejrzeć oraz przymierzyć elementy wyposażenia zaproszonych gości.

M. Bednarek