08 października 2019 08:19 | Aktualności

Finałowy Wyścig Szkółek Kolarskich w Piekoszowie

W dniu 29.09.2019 r. pięcioro  uczniów naszej szkoły należących do Szkółki Kolarskiej, wzięło udział w finałowym  wyścigu szkółek kolarskich w Piekoszowie. Uczniowie rywalizowali w dwunastu grupach wiekowych na dystansach od  1,5 do 12 km. Największe sukcesy w rywalizacji z rówieśnikami odniosła Maja Brzozowska uczennica klasy V e, która zajęła IV miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2009. W kategorii dziewcząt rocznik 2005, IV miejsce przypadło Natalii Brzozowskiej uczennicy klasy 8 b. W kategorii chłopców rocznik 2005, IV miejsce zajął Konrad Kowalski uczeń klasy 8 b, zaś  8 miejsce – Karol Rasała uczeń klasy 8 b. W klasyfikacji generalnej Wyścigów Szkółek Kolarskich sezonu 2019 dziewcząt rocznik 2005, Natalia Brzozowska zajęła III miejsce i otrzymała puchar oraz cenne nagrody. W nagrodę za udział w wyścigu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Opiekun Robert Wójcik