02 października 2019 20:44 | Aktualności

Egzamin na Kartę Rowerową.

1 października br. 33 uczniów naszej Szkoły przystąpiło do egzaminu na Kartę Rowerową, który przeprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej w Kielcach. Egzamin składał się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej, w trakcie których uczniowie musieli wykazać się znajomością zasad ruchu drogowego i umiejętnością poruszania się po drogach na rowerze. Egzamin zdało 23 osoby, którym gratulujemy uzyskania pierwszego Prawa Jazdy.