Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, z siedzibą ul. Szkolna 7, 26-020 Chmielnik tel: 41 354 21 13 email: zeromszczaki@op.pl Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy pod adresem email: rodo.oswiata@chmielnik.com Dbamy o to, aby Państwa dane były odpowiednio zabezpieczane a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami. W swoich postępowaniu kierujemy się przepisami prawa regulującymi zasadami ochrony danych osobowych.

10 września 2019 08:29 | Aktualności

Inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020.

2 września w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku odbyła się inauguracja nowego  roku szkolnego 2019/2020. W uroczystości wzięli udział: Burmistrz Miasta i Gminy Paweł Wójcik, rodzice, dyrekcja, nauczyciele oraz dzieci.  Wprowadzono poczet sztandarowy i odśpiewano hymn państwowy. Marsz wojska, odgłosy nalotu i bombardowania miast, a następnie recytacja wiersza Władysława Broniewskiego ,,Bagnet na broń’’ przeniosły zebranych w czasy II wojny światowej. Podniosłość chwili  dopełniła minuta ciszy za poległych w walkach z okupantem. Pani Dyrektor Renata Nowak powitała przybyłych gości: rodziców, uczniów, a przede wszystkim tych, którzy w tym roku rozpoczną naukę w naszej szkole. Zapoznała zebranych z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020 oraz poinformowała, że funkcję wicedyrektorów od tego roku szkolnego będą pełnić pani Anna Olesińska i pani Justyna Zamojska. Na zakończenie uroczystości Burmistrz Paweł Wójcik skierował  słowa do uczniów, nauczycieli i rodziców, życząc wszystkim udanego roku szkolnego. Po części oficjalnej uczniowie pod opieką nauczycieli udali się do przydzielonych sal lekcyjnych.