Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, z siedzibą ul. Szkolna 7, 26-020 Chmielnik tel: 41 354 21 13 email: zeromszczaki@op.pl Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy pod adresem email: rodo.oswiata@chmielnik.com Dbamy o to, aby Państwa dane były odpowiednio zabezpieczane a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami. W swoich postępowaniu kierujemy się przepisami prawa regulującymi zasadami ochrony danych osobowych.

17 czerwca 2019 22:03 | Aktualności

Klasa 1 b na warsztatach chemicznych

Uczniowie klasy 1 b byli na magicznych warsztatach chemicznych w ZDZ. Produkowali ciepło, a nawet ogień i zimno bez użycia energii. Wytwarzali wodór i badali właściwości tego gazu. Towarzyszyły temu nawet miniwybuchy. Zrobili „pastę do zębów” dla słonia. Widok rosnącej kolorowej masy wywoływał nieopisane emocje. Ukoronowaniem cudownych zajęć było własnoręczne wyprodukowanie masy slimy (czyt.: slajmi), czyli ulubionych przez wszystkie dzieci ciągutek. Z takimi upominkami, z uśmiechem na twarzy, pożegnaliśmy bardzo miłe Panie - chemiczki.