Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, z siedzibą ul. Szkolna 7, 26-020 Chmielnik tel: 41 354 21 13 email: zeromszczaki@op.pl Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy pod adresem email: rodo.oswiata@chmielnik.com Dbamy o to, aby Państwa dane były odpowiednio zabezpieczane a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami. W swoich postępowaniu kierujemy się przepisami prawa regulującymi zasadami ochrony danych osobowych.

17 czerwca 2019 21:58 | Aktualności

Dzień Rodziny w klasie 1b

W klasie 1b odbywały się cotygodniowe spotkania „Z teatrem za pan brat”, gdzie dzieci wzbogacały swój warsztat aktorski. Ukoronowaniem ich pracy był klasowy Dzień Rodziny - 14 czerwca, podczas którego zaprezentowały najbliższym i Pani Dyrektor wiersze i piosenki poświęcone rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, ciociom i wujkom oraz spektakl pt. „Calineczka”. Potem wszyscy udali się na lody. „Calineczkę” zaprezentowano także, w ramach dwóch prób generalnych, klasom I-III oraz klasom 0, IV, V. Widzowie wyłowili kilka rodzących się talentów, jak np. Marysia Wojciechowska (Calineczka), Kacper Gruszczyński (Chrabąszcz), Daniel Pasternak (Pająk). Trzymamy kciuki!