Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, z siedzibą ul. Szkolna 7, 26-020 Chmielnik tel: 41 354 21 13 email: zeromszczaki@op.pl Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy pod adresem email: rodo.oswiata@chmielnik.com Dbamy o to, aby Państwa dane były odpowiednio zabezpieczane a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami. W swoich postępowaniu kierujemy się przepisami prawa regulującymi zasadami ochrony danych osobowych.

15 czerwca 2019 21:57 | Aktualności

PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

„Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów cywilizacji”

Maria Dąbrowska

Dnia 5 czerwca 2019 roku uczniowie klas pierwszych zostali wprowadzeni w poczet czytelników  Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku. Pierwszoklasiści złożyli deklarację wzorowego czytelnika i przyjaciela książki. Następnie pani dyrektor Renata Nowak i pani wicedyrektor Anna Olesińska dokonały pasowania na czytelnika biblioteki szkolnej.  Niespodzianką dla nowych czytelników było przedstawienie pt. „Kopciuszek”, które przygotowali uczniowie klas 8b, 5a, 5b i 2a. Na pamiątkę tego spotkania pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i zakładki do książki. Uroczystość przygotowały p. Iwona Majewska i p. Ewa Kudzia.