Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, z siedzibą ul. Szkolna 7, 26-020 Chmielnik tel: 41 354 21 13 email: zeromszczaki@op.pl Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy pod adresem email: rodo.oswiata@chmielnik.com Dbamy o to, aby Państwa dane były odpowiednio zabezpieczane a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami. W swoich postępowaniu kierujemy się przepisami prawa regulującymi zasadami ochrony danych osobowych.

18 czerwca 2019 08:53 | Aktualności

Wycieczka do Zatoru

W dniu 7 czerwca uczniowie klas 6a i 6c uczestniczyli w wycieczce do największego w Polsce parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Był to niewątpliwie dzień pełen wrażeń. Uczestnicy wycieczki korzystali niemal ze wszystkich atrakcji dostępnych w parku. Każdy znalazł coś dla siebie. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się strefa z atrakcjami ekstremalnymi. Tu uczniowie mierzyli się ze swoim strachem, dostarczając sobie przy tym maksimum adrenaliny oraz potężnej dawki radości i zabawy na najwyższych obrotach. Zaś pomiędzy rollercoasterami relaksowali się, delektując słońcem w strefie Water Park, która naśladuje tropikalną wyspę z mnóstwem atrakcji i zabaw wodnych. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę w Energylandii.