Sukcesy uczniowskie

ROK SZKOLNY 2019/2020

Jakub Długosz, kl. 8a – LAUREAT I Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki Adam dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Renata Chlebowska-Buczak

Jakub Długosz, kl. 8a – LAUREAT XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.”

Opiekun: Renata Łukawska

Adam Chynek, kl. 8b -  LAUREAT XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.”

Opiekun: Renata Łukawska

Paweł Zatorski, kl. 6e -  LAUREAT XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.”

Opiekun: Leszek Górski

Szymon Lesiak, kl. 8b – FINALISTA III Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Anna Idzik

Adam Chynek, kl. 8b – FINALISTA IV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Małgorzata Lech

Adam Chynek, kl. 8b – FINALISTA I Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Renata Chlebowska-Buczak

Kacper Podsiadło, kl. 8a – FINALISTA I Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Urszula Pasternak

Emilia Bielecka - II miejsce w konkursie wojewódzkim  "Nasi sąsiedzi Żydzi"

Piotr Gromiec- II miejsce w konkursie wojewódzkim" Nasi sąsiedzi Żydzi"

Opiekun:  R. Łukawska

Julia Molisak - I miejsce w  Konkursie Historycznym   ,,Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”  (kategoria: prace multimedialne)

Opiekunami uczniów były:  R. Łukawska i  B. Banasik

Patrycja Krawczyk- II miejsce w  Konkursie Historycznym   ,,Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”  (kategoria: prace multimedialne)

Opiekunami uczniów były:  R. Łukawska i  B. Banasik

Krystian Paluch - III miejsce w  Konkursie Historycznym   ,,Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”  (kategoria: prace multimedialne)

Opiekunami uczniów były:  R. Łukawska i  B. Banasik

Jakub Długosz- I miejsce w  Konkursie Historycznym   ,,Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”  (kategoria: prace  plastyczne)

Opiekun:  R. Łukawska

Amelia Kalita - wyróżnienie w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym Stypendiada Polonistyczna dla uczniów klas 4 - 6.

opiekun: Barbara Banasik

Wiktoria Gajek - wyróznienie w II Konkursie Recytatorskim Patriotycznej Poezji Autorskiej "Co Ci powiem Ojczyzno".

Rok szkolny 2015/2016

opiekun: Barbara Banasik

Gabriela Trelińska, uczennica klasy VIb laureatka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 …”

• I m.-etap wojewódzki,
  • laureatka etapu centralnego w Warszawie -IV m.w Polsce

opiekun: Renata Łukawska

Gabriela Trelińska, uczennica klasy VIb finalistka XIII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.

opiekunowie: Jadwiga Kwiatkowska, Aneta Rogala

Rok szkolny 2014/2015

Amelia Kalita - II  miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Skrzydłem wiatru pisane".

opiekun: Barbara Banasik

Magdalena Grabka, uczennica  klasy VI b laureatką Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego.

opiekunowie: Jadwiga Kwiatkowska, Aneta Rogala

Wiktoria Szyszka finalistka XII Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych.

opiekun: Anna Idzik, Renata Łukawska i Anna Olesińska

Piotr Gajek - laureat etapu wojewódzkiego i uczestnik eliminacji ogólnopolskich XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

opiekun: Renata Łukawska

Wiktoria Szyszka - laureatka etapu wojewódzkiego XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

opiekun: Renata Łukawska

Lidia Kupczewska - I miejsce w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.

Weronika Wesołowska - III  miejsce w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.

Klaudia Kumur i Amelia Kalita - zdobyły wyróżnienie w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.

Krzysztof Nowak, Nikola Szyszka i Roksana Szyszka - wyróżnienie w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie".

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.

Nikola Szyszka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii".

Opiekun: Renata Łukawska

Klaudia Kumur - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na komiks "Niezwykłe losy wybranego zabytku".