Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, z siedzibą ul. Szkolna 7, 26-020 Chmielnik tel: 41 354 21 13 email: zeromszczaki@op.pl Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy pod adresem email: rodo.oswiata@chmielnik.com Dbamy o to, aby Państwa dane były odpowiednio zabezpieczane a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami. W swoim postępowaniu kierujemy się przepisami prawa regulującymi zasadami ochrony danych osobowych.

Sukcesy uczniowskie

 ROK SZKOLNY 2019/2020

Jakub Długosz, kl. 8a – LAUREAT I Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki Adam dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Renata Chlebowska-Buczak


Jakub Długosz, kl. 8a – LAUREAT XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.”

Opiekun: Renata Łukawska


Adam Chynek, kl. 8b -  LAUREAT XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.”

Opiekun: Renata Łukawska

 

Paweł Zatorski, kl. 6e -  LAUREAT XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.”

Opiekun: Leszek Górski

 

Szymon Lesiak, kl. 8b – FINALISTA III Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Anna Idzik

 

Adam Chynek, kl. 8b – FINALISTA IV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Małgorzata Lech

 

Adam Chynek, kl. 8b – FINALISTA I Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Renata Chlebowska-Buczak


Kacper Podsiadło, kl. 8a – FINALISTA I Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun: Urszula Pasternak


Rok szkolny 2016/2017

 

Emilia Bielecka - II miejsce w konkursie wojewódzkim  "Nasi sąsiedzi Żydzi"

Piotr Gromiec- II miejsce w konkursie wojewódzkim" Nasi sąsiedzi Żydzi"

                                                                                      Opiekun:  R. Łukawska

 

Julia Molisak - I miejsce w  Konkursie Historycznym   ,,Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”  (kategoria: prace multimedialne)                        

                                      Opiekunami uczniów były:  R. Łukawska i  B. Banasik

 

Patrycja Krawczyk- II miejsce w  Konkursie Historycznym   ,,Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”  (kategoria: prace multimedialne)                        

                                       Opiekunami uczniów były:  R. Łukawska i  B. Banasik


Krystian Paluch - III miejsce w  Konkursie Historycznym   ,,Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”  (kategoria: prace multimedialne)                        

                                        Opiekunami uczniów były:  R. Łukawska i  B. Banasik


Jakub Długosz- I miejsce w  Konkursie Historycznym   ,,Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”  (kategoria: prace  plastyczne)                        

                                                                                 Opiekun:  R. Łukawska

 

Amelia Kalita - wyróżnienie w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym Stypendiada Polonistyczna dla uczniów klas 4 - 6.

opiekun: Barbara Banasik


Wiktoria Gajek - wyróznienie w II Konkursie Recytatorskim Patriotycznej Poezji Autorskiej "Co Ci powiem Ojczyzno".

opiekun: Barbara Banasik


Rok szkolny 2015/2016

Amelia Kalita - wyróżnienie w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym Stypendiada Polonistyczna dla uczniów klas 4 - 6.

opiekun: Barbara Banasik


Gabriela Trelińska, uczennica klasy VIb laureatka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 …”

 

  • I m.-etap wojewódzki,
  • laureatka etapu centralnego w Warszawie -IV m.w Polsce

opiekun: Renata Łukawska


Gabriela Trelińska, uczennica klasy VIb finalistka XIII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.

opiekunowie: Jadwiga Kwiatkowska, Aneta Rogala


Rok szkolny 2014/2015

 

Amelia Kalita - II  miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Skrzydłem wiatru pisane".

opiekun: Barbara Banasik


Magdalena Grabka, uczennica  klasy VI b laureatką Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego.

opiekunowie: Jadwiga Kwiatkowska, Aneta Rogala

 

Wiktoria Szyszka finalistka XII Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych.

 

opiekun: Anna Idzik, Renata Łukawska i Anna Olesińska


Piotr Gajek - laureat etapu wojewódzkiego i uczestnik eliminacji ogólnopolskich XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

opiekun: Renata Łukawska

Wiktoria Szyszka - laureatka etapu wojewódzkiego XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

opiekun: Renata Łukawska


Lidia Kupczewska - I miejsce w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".


Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.


Weronika Wesołowska - III  miejsce w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".

 

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.


Klaudia Kumur i Amelia Kalita - zdobyły wyróżnienie w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".


Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.


Krzysztof Nowak, Nikola Szyszka i Roksana Szyszka - wyróżnienie w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie".


Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.


Nikola Szyszka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii".


Opiekun: Renata Łukawska


Klaudia Kumur - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na komiks "Niezwykłe losy wybranego zabytku".


 

Opiekun: Renata Łukawska

 







baner - ziemniak