Sukcesy uczniowskie

Rok szkolny 2016/2017

Amelia Kalita - wyróżnienie w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym Stypendiada Polonistyczna dla uczniów klas 4 - 6.

opiekun: Barbara Banasik

Wiktoria Gajek - wyróznienie w II Konkursie Recytatorskim Patriotycznej Poezji Autorskiej "Co Ci powiem Ojczyzno".

Rok szkolny 2015/2016

opiekun: Barbara Banasik

Gabriela Trelińska, uczennica klasy VIb laureatka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 …”

• I m.-etap wojewódzki,
  • laureatka etapu centralnego w Warszawie -IV m.w Polsce

opiekun: Renata Łukawska

Gabriela Trelińska, uczennica klasy VIb finalistka XIII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.

opiekunowie: Jadwiga Kwiatkowska, Aneta Rogala

Rok szkolny 2014/2015

Amelia Kalita - II  miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Skrzydłem wiatru pisane".

opiekun: Barbara Banasik

Magdalena Grabka, uczennica  klasy VI b laureatką Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego.

opiekunowie: Jadwiga Kwiatkowska, Aneta Rogala

Wiktoria Szyszka finalistka XII Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych.

opiekun: Anna Idzik, Renata Łukawska i Anna Olesińska

Piotr Gajek - laureat etapu wojewódzkiego i uczestnik eliminacji ogólnopolskich XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

opiekun: Renata Łukawska

Wiktoria Szyszka - laureatka etapu wojewódzkiego XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

opiekun: Renata Łukawska

Lidia Kupczewska - I miejsce w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.

Weronika Wesołowska - III  miejsce w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.

Klaudia Kumur i Amelia Kalita - zdobyły wyróżnienie w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.

Krzysztof Nowak, Nikola Szyszka i Roksana Szyszka - wyróżnienie w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie".

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.

Nikola Szyszka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii".

Opiekun: Renata Łukawska

Klaudia Kumur - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na komiks "Niezwykłe losy wybranego zabytku".

Opiekun: Renata Łukawska