Sukcesy uczniowskie

 

Rok szkolny 2016/2017

 

Amelia Kalita - wyróżnienie w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym Stypendiada Polonistyczna dla uczniów klas 4 - 6.

opiekun: Barbara Banasik


Wiktoria Gajek - wyróznienie w II Konkursie Recytatorskim Patriotycznej Poezji Autorskiej "Co Ci powiem Ojczyzno".

opiekun: Barbara Banasik


Rok szkolny 2015/2016

Amelia Kalita - wyróżnienie w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym Stypendiada Polonistyczna dla uczniów klas 4 - 6.

opiekun: Barbara Banasik


Gabriela Trelińska, uczennica klasy VIb laureatka konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 …”

 

  • I m.-etap wojewódzki,
  • laureatka etapu centralnego w Warszawie -IV m.w Polsce

opiekun: Renata Łukawska


Gabriela Trelińska, uczennica klasy VIb finalistka XIII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.

opiekunowie: Jadwiga Kwiatkowska, Aneta Rogala


Rok szkolny 2014/2015

 

Amelia Kalita - II  miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Skrzydłem wiatru pisane".

opiekun: Barbara Banasik


Magdalena Grabka, uczennica  klasy VI b laureatką Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego.

opiekunowie: Jadwiga Kwiatkowska, Aneta Rogala

 

Wiktoria Szyszka finalistka XII Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych.

 

opiekun: Anna Idzik, Renata Łukawska i Anna Olesińska


Piotr Gajek - laureat etapu wojewódzkiego i uczestnik eliminacji ogólnopolskich XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

opiekun: Renata Łukawska

Wiktoria Szyszka - laureatka etapu wojewódzkiego XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

opiekun: Renata Łukawska


Lidia Kupczewska - I miejsce w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".


Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.


Weronika Wesołowska - III  miejsce w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".

 

Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.


Klaudia Kumur i Amelia Kalita - zdobyły wyróżnienie w konkursie "Nasi sąsiedzi Żydzi".


Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.


Krzysztof Nowak, Nikola Szyszka i Roksana Szyszka - wyróżnienie w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie".


Opiekunami były: Renata Łukawska, Edyta Klimczak, Anna Olesińska.


Nikola Szyszka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii".


Opiekun: Renata Łukawska


Klaudia Kumur - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na komiks "Niezwykłe losy wybranego zabytku".


 

Opiekun: Renata Łukawska

 







baner - ziemniak